DONGFENG

Перший трактор DongFeng був випущений в 1969-му році. За 47 років свого існування компанія DongFeng Motor Corporation встигла завоювати передові позиції з випуску міні-тракторів, автомобілів і запасних частин по всьому світу. 117 країн (серед яких США, Австралія, Японія, Канада, Англія) здійснюють регулярні закупівлі мінітракторів DongFeng для найрізноманітніших цілей. Завдяки своїй універсальності, компактності та багатофункціональності техніку цієї марки використовують в:

* Сільському господарстві - за допомогою додаткового навісного обладнання, яке надійно кріпитися до трактора, його можна використовувати для оптимізації проведення фермерських робіт. Мала маса трактора і його маневровісті дозволяє працювати як на відкритому ґрунті, так і в саду.

* Дорожньому будівництві - міцність і надійність трактора забезпечують високу зносостійкість і захист від ламання. Дизайн моделей з кабіною або без, гарантують комфортні умови роботи для водія.

* Комунальних цілях - трактори DongFeng добре показали себе в якості прибиральної та снігоочисної техніки в різних кліматичних поясах.

Цьому бренду довіряють найавторитетніші виробники авто техніки світу. Компанії Citroen, Nissan, Peugeot і Honda доручають виробництво своїх автомобілів заводам, які належать концерну DongFeng.
Високі робочі якості та надійність всіх тракторів виробництва заводів DongFeng підтверджуються рядом міжнародних сертифікатів:
* ISO 9000
* OECD
* ISO 14001: 2004
* CIQ
* CAM
Трактори №1 пропонуємо вам протестувати роботу техніки цієї марки та купити трактори DongFeng у нас, не переплачуючи за міжнародне транспортування.