CHERY-Zoomlion

Головна перевага і в той же час відмінність корпорації Zoomlion Heavy Industry від інших світових виробників є приставка "Science & Technology" в назві, яка повністю відображає сучасний підхід до розробки технологій, що використовуються при виробництві тракторів Chery-Zoomlion.
Наука і технології - це єдиний правильний шлях до досягнення кращого результату, яким пішло керівництво компанії відразу після її заснування в 1992-му році. Всього за 24 роки існування науково-технологічний відділ корпорації Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co. Ltd. запатентував 159 винаходів у сфері світового машинобудування. Продукція Zoomlion охоплює найрізноманітніші сфери та типи машин:

* Бетоно обробна техніка

* Землекопні машини

* Комунальні машини

* Пожежна техніка

* Вилково вантажне устаткування

* Устаткування для влаштування фундаментів

* Підйомники

* Дорожньо-будівельна техніка

Численні сертифікати та міжнародні знаки якості (такі як РЄ, TÜV, OHSAS 18001, ISO 14001 та ISO9001) підтверджують надійність, високу технологічність і багатофункціональність кожної одиниці техніки, що випускається на заводах розташованих в Китаї, Італії, Німеччини, Індії та Бразилії під маркою Zoomlion. Дочірні підприємства в 40-ка країнах світу, 80 дослідницьких інститутів, що працюють над підвищенням якості та введенням нових ідей в розробку досконалого прототипу техніки, перетворили молоду компанію в справжню акулу бізнесу здатну поглинати своїх конкурентів з єдиною метою - створення зразків, які зможуть зробити нашу роботу простішою, а світ кращим.

Трактор №1 пропонуємо українським аграріям приєднатися до розвитку аграрної вітчизняної промисловості і купити трактори Chery-Zoomlion за найдоступнішими цінами.