Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

6 одиниця(s)

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

6 одиниця(s)

Булат (Bulat) мінітрактор

Серія тракторів Булат (Bulat) - це модифікація відомих китайських мінітракторів Jinma під потреби країн СНД. Виробництво техніки під цим брендом здійснюється на заводах, що належать концерну Huanghai Jinma, який протягом багатьох десятиліть підтримує статус найпопулярнішого і найякіснішого азіатського виробника легкої та важкої техніки.

Важливою перевагою техніки Булат є її швидка окупність. Не залежно від сфери застосування і ступеня навантаження ці міні-трактори виправдовують витрачені кошти на покупку всього за один-два сезони, що позитивно відіб'ється на розвитку вашого господарства або дилерського бізнесу. Також варто відзначити широку функціональність даних тракторів. При грамотній експлуатації використовувати Булат можливо цілий рік:

* У сезон сільськогосподарських робіт - в якості допоміжної аграрної техніки (підгортання, оранка і культивування ґрунту, розкидання добрив).

* Взимку - в якості снігоприбирального обладнання.

* Цілий рік - в цілях транспортування вантажів і прибиральних робіт.

Булат, також як і його "побратим" Jinma, відповідає всім необхідним, для безпечної і якісної роботи техніки, стандартам якості та міжнародним сертифікатам серед яких ISO 9001.

Якщо ви бажаєте отримати максимальну віддачу від техніки за найкоротші терміни, то ми, Трактор №1, радимо купити трактори Булат у нас - в самому надійному і великому виставковому центрі техніки в Україні.