Branson

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

6 одиниця(s)

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

6 одиниця(s)

Американський бренд Branson Tractors за 13 років існування завоював репутацію одного з найбільш екологічно безпечних і технічно надійних виробників аграрної техніки. Початком історії цього бренду служить заснування в 1968-му році корейської компанії Korea Agricultural Machinery Co., Ltd. На основі 35-ти річного досвіду, ряду реорганізацій і удосконалень технологічного процесу, який відбувався через злиття компаній:

* YANMAR Agricultural Equipment Co., Ltd і Cummins - світових лідерів з випуску дизельних двигунів;

* DONGKUK STEEL GROUP - виробника високоякісної сталі;

* JOHN DEERE і Kukje Machinery. Со. Ltd - всесвітньо відомих виробників сільськогосподарської техніки,

У 2003-му році відбулося створення американської дочірньої компанії Branson. Ця марка мінітракторів поєднала в собі новітні технічні розробки та зразковий приклад менеджменту, що принесло їй визнання і довіру аграріїв з Америки, Канади, Азії та Європи.

Ми, Трактор №1, приєдналися до світової мережі дилерів, для того, щоб і українські аграрії змогли купити трактори Branson без транспортування з інших країн.Головною перевагою цих мінітракторів є екологічна безпека, яка підтверджена сертифікатами EPA (агентством з охорони навколишнього середовища) - «Tier-3» і «Tier-4». І постійне поліпшення якості продукції, підтверджене сертифікатами ISO / TS 16949 від класифікаційного товариства Lloyd.Аграрна техніка від Branson стане для вас головним помічником у розвитку вітчизняного сільськогосподарського бізнесу. Ведіть своє господарство з Branson!