Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

1-9 of 11

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

1-9 of 11

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Якщо вам потрібний залізний помічник для ведення сільськогосподарських робіт на невеликих територіях, то ми радимо зупинити свій вибір на мотоблоці Аврора. Він візьме на себе підготовку землі під посів, посадку і підгортання врожаю, допоможе вам викопати коренеплоди, покосить траву і перевезе урожай на причепі. Все що вам потрібно, це приєднати необхідне навісне обладнання і заправити бак мотоблока. У споживанні палива Аврора не вибаглива і працює на дизелі - найдешевшому типі палива. Двигун Kama, яким оснащені всі моделі Аврори, забезпечить стабільну роботу протягом трьох тисяч мотогодин.

Для максимального заповнення ринку виробники Аврори розробили 3 типи мотоблоків в різній ваговій категорії:

* Легкі - Вага: до 40-ка кг; Потужність: 2.5-4.5 к.с. Головний профіль: робота з м'якими типами ґрунту. Культиватор може, зануриться в ґрунт на глибину близько 20-ти сантиметрів. Місця використання: невеликі дачі, присадибні ділянки.

* Середньої ваги - оснащені двома типами передач: передньою і задньою. Їх конструкція масивніша і ширша, тому такі мотоблоки поводяться більш стійко і стабільно під час експлуатації.

* Важкі - Вага: приблизно 120 кг; Потужність: від 6 к.с.; Кількість передач: 3. передні - 2, задня - 1. Такі мотоблоки універсальні та здатні працювати з будь-яким типом навісного обладнання. Не дивлячись на збільшену вагу, управляти важкою Авророю зручно і просто. Запуск двигуна відбувається через ручний електростартер.

Перед тим як зупинити свій вибір на конкретній моделі вам досить переглянути характеристики кожного мотоблока і розглянути обсяги майбутньої роботи. Вибравши оптимальний варіант, купити мотоблок Аврора не важко - у виставковому центрі Трактор №1 ми вам допоможемо підібрати потрібного помічника, який не зламається і не підведе в найважчі робочі дні.